Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Antykorozyjne.com - Farby Ognioochronne | Farby Przemysłowe Szczecin - farby antykorozyjne - farby ognioochronne - farby do betonu - w Szczecinie| BALTIC Farby-Antykorozyjne.com

szyby do aut auto szyby bydgoszcz szyby do aut bydgoszcz  

wypożyczalnia samochodów wypożczalnia samochodów szczecin wypożyczanie samochodów szczecin  

Farby Ognioochronne

PRZEMYSŁOWE FARBY OGNIOOCHRONNE

farba_ognioochronna

Firma BALTIC Polska w Szczecinie posiada w swojej ofercie farby ognioochronne

Ogień jest jednym z elementów, które mogą zagrozić bezpieczeństwu osób, w szczególności zgromadzonych w miejscach publicznych kinach, teatrach, galeriach, w salach targowych ekspozycyjnych.

Niestety zdarzyło się, że kiedy w miejscach tych wybuchł pożar, nie wszystkim udało się uratować. Jest więc rzeczą istotną, żeby móc zyskać na czasie, spowolnić płomienie, żeby dać możliwość ewakuacji ludzi z lokali.

Farba ognioochronna jest farbą puchnącą wyprodukowaną do ochrony konstrukcji metalowych, których odporność na płomienie powinna być zwiększona.

farba_ognioochronna_duze

W przypadku pożaru i wystąpienia temperatury 200°C/250°C, farba zmienia się na powierzchni, na której została położona w pianę (puchnie) o bardzo zwięzłej strukturze, która znacząco zmniejsza przepływ ciepła w materiale, opóźnia wzrost temperatury i utratę właściwości nośnych.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings